Odbiór odpadów, skup folii, recykling - Katowice

autozlom.png

Największy skup folii Katowice - szybki recykling na Śląsku

Nasza firma to najlepszy skup folii w Katowicach oraz na Śląsku mamy szybki recykling.
Zajmujemy się odzyskiem surowców wtórnych – głównie makulatury, odpadów folii i tworzyw sztucznych oraz profesjonalnym niszczeniem dokumentów.
Posiadamy nowoczesne i odpowiednio przygotowane zaplecze technologiczne do przechowywania, segregacji oraz przeróbki surowców wtórnych. Posiadamy własne kontenery oraz worki ze stojakami przeznaczone na zbiórkę odpadów u naszych Klientów. Pracujemy w oparciu o obowiązujące przepisy Ministerstwa Ochrony Środowiska i ustawy o zagospodarowaniu odpadów. Posiadamy stosowne zezwolenia na odzysk i transport odpadów. Wystawiamy karty przekazania odpadu. Na życzenie Klienta dostarczamy potwierdzenie odzysku i recyklingu (DPO, DPR).
Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu w gospodarowaniu tworzywami sztucznymi jesteśmy w stanie sprostać życzeniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Jesteśmy specjalistami w branży recyklingu, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i doradzą najkorzystniejsze rozwiązanie problemu surowców wtórnych.
Naszym największym sukcesem są rzesze zadowolonych Klientów, którzy polecają firmę AGB Recykling jako solidnego przetwórcę odpadów z tworzyw sztucznych.
 

 

 

 

 

------

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

Projektowanie, pozycjonowanie stron Czarne seo 2 kn45 – ehost.pl

seb/klatka/15.06 /170616 Lift dw